PASŪTĪJUMU SISTĒMA

– ĒRTĀKAI, ORGANIZĒTAI UZŅĒMUMU DARBĪBAI –

Ērta pasūtījumu sistēma

Uzņēmumos, kur darbinieki mēdz iesniegt vadītājam darbam vajadzīgo preču pasūtījumu uz lapiņas, nereti rodas situācija, ka lapiņas pazūd, nav izlasāmas, turklāt kādam pasūtāmās preces jāieraksta datorā. 

Piedāvājam online pasūtījumu sistēmu uz WordPress + WooCommerce bāzes, ar kuras palīdzību darbinieki, kam ir tiesības veikt preču pasūtījumu, varēs to izdarīt online un uzņēmuma atbildīgā persona saņems pasūtījumu e-pastā. 

Šādā veidā ir iespējams ātri nodot šo informāciju piegādātājiem, lai veiktu cenu aptauju un ietaupītu uzņēmuma līdzekļus. Turklāt darbinieks, kas veicis pasūtījumu, pats varēs sekot līdzi savā profilā vai viņa iesniegtais preču pasūtījums tiek virzīts tālāk, lai pārliecinātos, ka saņems visu darbam nepieciešamo.

Izmantošanas veidi

Uzņēmumos, kur darbnieki veic darbam nepieciešamo līdzekļu pasūtīšanu. Ar šīs sistēmas palīdzību, darbinieks pasūta vajadzīgās preces un uzņēmuma vadītājs vai atbildīgā persona saņem pasūtījumu e-pastā

Veic pasūtījumu no datora, planšetes vai viedtālruņa.

Darbinieks, kas veicis pasūtījumu, var skatīt pasūtījuma statusu, kas palīdz neaizmirst uzņēmuma darbībai svarīgu preču piegādi

Lai veiktu cenu aptauju un ietaupītu uzņēmuma līdzekļus